Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Pokaz dla Filipka w Stacherczaku

Wieczorem, 21 grudnia, w klubie Stacherczak w Częstochowie odbyła kolejna część akcji „Gramy dla Filipka”, organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków, mające na celu zebranie pieniążków dla chorego 7-letniego Filipka Sulińskiego. Na miejscu można było spotkać wiele osób znanych z życia publicznego w Częstochowie które również włączyły się do akcji, odbyło się także kilka pokazów oraz występów na tamtejszego scenie. I my zaprezentowaliśmy się zgromadzonej publiczności pokazując czym jest Brazylijskie Jiu-Jitsu. Kilka zdjęć z tego wydarzenia prezentujemy poniżej, więcej informacji na temat Filipka oraz dane potrzebne do pomocy udostępniamy w środku wiadomości.

1     2     3     4     5
6     7     8     9     10

filipsulinskiOto co można przeczytać na blogu Filipa Sulińskiego:

„Nazywam się Filipek Suliński i mam 7 lat. Jestem oczkiem w głowie moich rodziców. Jestem radosnym pełnym pomysłów chłopcem. Uwielbiam sport, a przede wszystkim piłkę nożną. Mam wiele marzeń w tym jedno obecnie największe – chcę wyzdrowieć!

Od początku tego roku miałem bóle brzucha jednak lekarze nie potrafili podać przyczyny … twierdzili, że „taka moja uroda” dopiero we wrześniu zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy – Chłonniak Burkitta – atakujący mój układ chłonny. Obecnie jestem w trakcie chemioterapii na Oddziale Onkologii, Hematologii i Chemioterapii Szpitala nr 6 w Katowicach.

Moje obecne życie to szpital, kroplówki z chemią, walka z własnym organizmem.
Nie rozumiem dlaczego zachorowałem, ale nie zamierzam się podać. Walczę z chorobą. Ja dosłownie, a moi rodzice, przyjaciele, znajomi i znajomi znajomych walczą wraz ze mną, abym miał szansę na dalsze leczenie. Szukam Ludzi Wielkiego Serca, którzy zechcieliby mnie wspomóc w mojej walce … i z góry dziękuję za wsparcie. Filipek.”

Jak możesz mi pomóc?

Filip jest podopiecznym Fundacji „LUDZIE SERCA”
Darowizny prosimy kierować na konto :

Fundacja „LUDZIE SERCA”

Alior Bank

81249000050000453026399793

IBAN: PL81249000050000453026399793

BIC/SWIFT: ALBPPLPW

z dopiskiem :

Filip Suliński – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2014 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa