Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Ogłoszenia»
Przekaż 1% podatku

Zbliża się czas rozliczeń podatku dochodowego, dzięki porozumieniu naszego klubu z fundacją Młodzi-Młodym, wszystkie osoby rozliczające podatek dochodowy mają teraz możliwość przeznaczyć 1% podatku na pomoc dla naszego klubuJeżeli jesteś trenującym w Naszym klubie bądź po prostu naszym sympatykiem – wesprzyj Nas i poświęć chwilę przy wypełnianiu PITu – wpisz w odpowiednie pola nasze dane ! Mało tego … namów rodziców, dobrego wujka, ciocię, znajomych, niech ten 1% z rozliczeń trafi do Nas, do klubu ! Dołóż się do promowania Brazylijskiego Jiu-Jitsu w naszym rejonie. Niech Nasz klub rośnie w siłę !

1procentfb

Wystarczy wypełniając PIT pamiętać by wpisać w odpowiednie pola (przekazanie 1% podatku)
numer KRS: 0000270261 a w cel szczegółowy wpisać: RGC CZĘSTOCHOWA 4084. Więcej informacji
oraz darmowy program do rozliczenia PIT pod linkiem: Młodzi-Młodym – RGC Częstochowa


pit»
Nabór Noworoczny – trenuj w 2019 roku !

Nabór Noworoczny – trenuj w 2019 roku !

Myślałeś kiedyś o sztukach walki ? Zastanawiasz się czy spróbować ? Przeczytaj opinię osób które już trenują i nie trać czasu … Przyjdź, poćwicz i zobacz czy Ci się podoba … 2 pierwsze trening są za darmo, później do niczego nie jesteś zobowiązany … Ale uwaga ! To uzależnia …

» BJJ – gr. początkująca:
wtorek godz. 18.45,  środa godz. 18.45, piątek godz. 17.30.
Pierwszy trening 8 i 9 stycznia !

» BJJ Dzieci 5-7:
poniedziałek i środa godz. 16.30.
Pierwszy trening 7 stycznia !

» BJJ Dzieci 7-10:
poniedziałek godz. 17.15, czwartek godz. 16.30.
Pierwszy trening 7 stycznia !

» BJJ Dzieci 9-13:
wtorek i piątek godz. 16.30.
Pierwszy trening 8 stycznia !

» BJJ – gr. juniorów:
wtorek godz. 17.30,  środa godz. 17.15, czwartek godz. 17.30.
Pierwszy trening 8 stycznia !

Wszystkie treningi odbywają się na salce przy
ul. Kiedrzyńskiej 44/46 (w podwórku) w Częstochowie.


Zgłoszenia i zapisy pod numerem tel. 508 329 225 oraz
na e-mail: info@bjjczestochowa.pl
bądź po prostu przyjdź na trening.»
Vouchery podarunkowe

Chcesz zachęcić kogoś do treningów ? Swoją drugą połówkę ? Kogoś z rodziny ? Kolegę ? Pracownika ? Zapraszamy do nabycia voucherów podarunkowych – które są doskonałym prezentem na każdą okazję ! Dzięki voucherowi obdarowany może skorzystać zarówno z zajęć grupowych (zobacz więcej) przez cały miesiąc a także z zajęć indywidualnych jednorazowo, wszystko w zależności od opcji którą wybierze osoba obdarowująca a także od kwoty jaką zdecyduje się przeznaczyć. Więcej informacji » tutaj.»
Pierwsza Zbiórka na rzecz Schroniska

Jest nam niezmiernie miło zainicjować pierwszą taką akcję w naszym klubie – „Pierwsza Zbiórka na rzecz Schroniska”. Zima tuż tuż a w Częstochowskim schronisku jest ogromna liczba zwierzaków które potrzebują naszej pomocy. Z tego względu postanowiliśmy przyczynić się choć trochę do polepszenia ich warunków i zapewnienia im podstawowych artykułów, niezbędnych do bezpiecznego przetrwania nadchodzącej zimy w Częstochowskim schronisku. Dlatego apelujemy do wszystkich klubowiczów oraz do osób które chciałyby pomóc, a którym nie jest obojętny los tych milusińskich o wsparcie. Rozpoczynamy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy tj.

 Sucha karma
 Mięsne puszki
 Koci żwirek
 Wszelkiego rodzaju koce
 Miski 
 Zabawki
 Smycze i obroże
 Legowiska

Osoby zainteresowane pomocą proszone są o dostarczenie artykułów pod adres:
➡️ Rio Grappling Club Częstochowa
➡️ ul. Kiedrzyńska 44/46 (w bramie)
➡️ 42-200 Częstochowa

W wypadku braku takiej możliwości prosimy o skontaktowanie się organizatorem akcji który odbierze rzeczy które chciałbyś podarować osobiście.
➡️ tel. 0 533 591 298 – Bartłomiej Heluszka

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce. Te zwierzaki same sobie nie pomogą ! Finał akcji przewidziany na 28 grudnia 2018.»
Konkurs na zdjęcie z wakacji 2018

Rio Grappling Club Częstochowa wraz z naszym partnerem, sklepem SORT-OWNIA przy ul. Jagiellońskiej 1, ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2018 dla wszystkich osób ćwiczących w naszym klubie !

Zwycięzca najlepszej fotografii w kategorii DOROŚLI otrzyma bon na kwotę 200 zł do wykorzystania w sklepie SORT-OWNIA ! Drugie miejsce otrzyma bon na kwotę 100 zł, przewidziane są też nagrody dodatkowe !! 

Dla zwycięzców najlepszych fotografii w kategorii DZIECI przewidziane są koszulki klubowe oraz nagrody dodatkowe !!

Do końca sierpnia, każdy z trenujących może dostarczyć na adres info@bjjczestochowa.pl maksymalnie dwa zdjęcia które będą brały udział w konkursie. Po wakacjach odbędzie się głosowanie na najlepsze zdjęcie.

Jedyny wymóg to koszulka klubowa na zdjęciu (może być rashguard bądź kimono, musi być nasze logo klubowe), przodem czy tyłem, nie ma znaczenia, ważne aby zdjęcie było na tyle ciekawe, szalone i niecodzienne, by inni chcieli na nie zagłosować i uznać je za najlepsze.»
Nabór na nowy sezon 2014 / 2015 !

Ogłaszamy nabór na nowy sezon 2014 / 2015 !

Myślałeś kiedyś o sztukach walki ? Zastanawiasz się czy spróbować ? Przeczytaj opinię osób które już trenują i nie trać czasu … Przyjdź, poćwicz i zobacz czy Ci się podoba … 2 pierwsze trening są za darmo, później do niczego nie jesteś zobowiązany … Ale uwaga ! To uzależnia …

facebookZapraszamy na treningi nowego naboru do grup:

» BJJ – początkująca, w poniedziałki i środy od 17.00 do 18.30.
Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek, 6 października o 17.00.
» BJJ – kobiety, we wtorki i czwartki od godz. 17.00 do 18.30.
Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 7 października o 17.00.
» BJJ – samoobrona, we wtorki i w czwartki od godz. 18.30 do 20.00.
Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 7 października o 18.30.
» Kickboxing / MMA, we wtorki i czwartki od godz. 20.00 do 21.30
oraz sobotę od 11.00 do 12.30.
Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 7 października o 20.00.

Wszystkie treningi odbywają się na salce przy ul. Kiedrzyńskiej 44/46 (w podwórku) w Częstochowie.

Zgłoszenia i zapisy pod numerem tel. 508 329 225 oraz
na e-mail: info@bjjczestochowa.pl
bądź po prostu przyjdź na trening.»
Uzupełniona Galeria !

galeria

Miło jest nam oznajmić że galeria klubowa została uzupełniona !

Znajdują się w niej zdjęcia zebrane od początku działania klubu, w tym i zdjęcie pierwszej grupy treningowej, tak więc, jest co oglądać !

 »
Wakacyjny konkurs !

Rio Grappling Club Częstochowa wraz z naszym partnerem, sklepem Fightershopwww.fightershop.com.pl, ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji dla wszystkich osób ćwiczących w naszym klubie !

wakacje_2014

Zasady ? Do końca sierpnia, każdy z trenujących może dostarczyć na adres info@bjjczestochowa.pl maksymalnie dwa zdjęcia które będą brały udział w konkursie. Po wakacjach odbędzie się głosowanie na najlepsze zdjęcie. Zwycięzca najlepszej fotografii otrzyma bon na kwotę 100 zł do wykorzystania w sklepie Fightershop ! Jedyny wymóg to koszulka klubowa na zdjęciu, przodem czy tyłem, nie ma znaczenia, ważne aby zdjęcie było na tyle ciekawe, szalone i niecodzienne, by inni chcieli na nie zagłosować. Przykładowe zdjęcie umieszczamy powyżej i czekamy na wasze pomysły …»
III Letni Obóz RGC Polska – info

03

III Letni Obóz Rio Grappling Club Polska

Zapraszamy wszystkich na letni obóz z Brazylijskim Jiu-Jitsu i MMA organizowany przez Rio Grappling Club Polska który odbędzie się 04-10.08.2014 w Borowicach.

Więcej informacji w środku …»
Treningi poranne już od grudnia !

Serdecznie zapraszamy na poranne treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu, już od grudnia !

poranne

Update: Treningi poranne będą odbywać
się we wtorki oraz czwartki o godzinie 9.00»
Częstochowski Dzień Sportu – zapowiedź

Zapraszamy wszystkich w ten weekend na Halę Sportową na Zawodziu gdzie odbędzie się pierwszy Częstochowski Dzień Sportu, również i Rio Grappling Club Częstochowa pojawi się na tej imprezie.


dziensportu

Częstochowski Dzień Sportu 17 listopada w Hali Sportowej Częstochowa!

Hala Sportowa Częstochowa, Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie w listopadzie zrealizują wspólny projekt pod nazwą „Częstochowski Dzień Sportu”. Będzie to pierwsze takie wydarzenie sportowe w naszym mieście.

Częstochowski Dzień Sportu będzie składał się z dwóch części; pierwsza to Turnieje z dyscyplin sportowych: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka i piłka ręczna, które realizowane będą przez SSC w ramach projektu „Profilaktyka Poprzez Sport”. Druga część złożona będzie z pokazowych treningów (również na parkingu przy Hali), możliwości wystawienia własnego stoiska w celu promocji i reklamy przez każdy klub sportowy w Częstochowie. Ponad to prowadzone będą panele tematyczne, gdzie zgłoszone wcześniej kluby będą mogły poprowadzić w sali konferencyjnej wykład lub pogadankę na temat swojej działalności …»
Fighter Shop naszym partnerem !

fs_logotypMiło nam poinformować że od nowego sezonu rozpoczęliśmy współpracę z kolejnym partnerem ! Fighter Shop, bo o nim mowa, to sklep ze sprzętem i odzieżą do sztuk walki, fitness oraz innych.

Zapraszamy do ich sklepu internetowego, link poniżej, oraz do sklepu stacjonarnego który znajduje się na Bizness Centrum na Wałach Dwernickiego. Każdemu trenującemu, który wylegitymuje się koszulką klubową, przysługuje rabat w wysokości 10% na zakupy. Sklep będzie wspierał nasz klub również w innych zakresach współpracy oraz przy różnych wydarzeniach klubowych.

Zapraszamy do sklepu internetowego oraz do polubienia fan page’a sklepu na Facebooku !

www: www.fightershop.com.pl
Facebook: www.facebook.com/pages/Fightershop/356649097681379»
Nabór na nowy sezon 2013/2014 !

nowynaborbjj

Ogłaszamy nabór na nowy sezon 2013/2014 !

Myślałeś kiedyś o sztukach walki ? Zastanawiasz się czy spróbować ? Nie trać czasu … Przyjdź, poćwicz i zobacz czy Ci się podoba … 2 pierwsze trening są za darmo, później do niczego nie jesteś zobowiązany … Ale uwaga ! To uzależnia …

Na treningi nowego naboru zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki od 16.30 do 17.45. Pierwszy trening odbędzie się w środę, 4 września o 16.30 na salce przy al. Niepodległości 11 w Częstochowie.

Zgłoszenia i zapisy pod numerem tel. 508 329 225 oraz
na e-mail: info@bjjczestochowa.pl»
Scout Fitness Club naszym partnerem !

sfc_logo

Rozpoczęliśmy współpracę ze Scout Fitness Clubem, jednym z najlepszych klubów fitness w naszym mieście !

Jeżeli dzień bez treningu to dla Ciebie dzień stracony, jeśli chcesz być najlepszy, dopłać tylko 20 zł do opłaty członkowskiej i korzystaj dodatkowo w pełni z sauny, siłowni, fitness i fight clubu w Scout Fitness Club tak naprawdę za grosze !*

Liczymy że dzięki tej współpracy, poziom naszych zawodników jak i trenujących będzie jeszcze lepszy, dzięki czemu mamy nadzieję na to że przełoży się to na jeszcze większe sukcesy na arenie sportowej !

Już teraz zapraszamy na stronę internetową oraz do polubienia fan page’a klubu na Facebooku !

www: www.scout-fitness.pl / Facebook: www.facebook.com/ScoutFitnessClub

* Ilość karnetów ograniczona. Pierwszeństwo posiadają zawodnicy przygotowujący się do zawodów, następnie zawodnicy z sukcesami, następnie reszta trenujących. Warunkiem jest odpowiednia frekwencja i staż treningowy.»
Wakacyjny Kurs Podstaw BJJ !

plakat_lato

Wakacyjny Kurs Podstaw Brazylijskiego Jiu-Jitsu ! Tylko 60 zł !

Myślałeś kiedyś o sztukach walki ? Zastanawiasz się czy spróbować ? Nie trać czasu … Przyjdź, poćwicz podstawy Brazylijskiego Jiu-Jitsu przez cały lipiec i zobacz czy Ci się podoba … Później do niczego nie jesteś zobowiązany … Ale uwaga ! To uzależnia …

Treningi w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do 17.00
Zgłoszenia pod numerem tel. 508 329 225 oraz na
e-mail: info@bjjczestochowa.pl

* Cena za 14 godzinnych treningów które odbędą się przez cały lipiec. Grupa ruszy jeżeli zainteresowanych na kurs będzie minimum 10 osób.
Facebook – http://www.facebook.com/events/527167294014028/»
Koszulki klubowe !

rozmiarowkaProjekty klubowych koszulek są gotowe ! Dostępny jest biały oraz czarny wzór, koszt białego t-shirta to 55 zł, czarnego 35 zł, koszt obu 80 zł. Nadruk będzie robiony na koszulkach Fruit of the Loom, rozmiarówka tej firmy podana jest obok. Zamówienia na koszulki wraz z pieniążkami instruktor zbiera przez wrzesień oraz październik. Panowie, do sprawy podchodzimy poważnie, każda osoba trenująca powinna zamówić przynajmniej jedną koszulkę, tak by móc identyfikować się z klubem na różnych wydarzeniach z życia klubu.

koszulka_biala     koszulka_czarna     »
Darmowe treningi do końca maja !

treningiUwaga !

Darmowe treningi do końca maja !

Myślałeś kiedyś o sztukach walki ? Zastanawiasz się czy spróbować ? Nie trać czasu … Przyjdź, poćwicz i zdecyduj czy Ci się podoba … Proponujemy darmowe treningi do końca maja … Później do niczego nie jesteś zobowiązany … Ale uwaga ! To uzależnia …

Więc jeżeli interesuje Cię: skuteczna sztuka walki, samoobrona, nabranie pewności siebie, osiąganie wyników sportowych, poprawa kondycji, ładna sylwetka  zrzucenie zbędnych kilogramów a przede wszystkim dobra zabawa – serdecznie zapraszamy ! Zarówno mężczyzn jak i kobiety.»
II Letni Obóz RGC Polska – informacje

oboz2013

Zapraszamy wszystkich na letni obóz z Brazylijskim Jiu-Jitsu i MMA organizowany przez Rio Grappling Club który odbędzie się 05-11.08.2013 w Borowicach, więcej informacji w środku …»
Nowa strona internetowa !

Od dziś rusza nowa strona naszego klubu – Rio Grappling Club Częstochowa.

Będą tutaj umieszczane aktualne informacje na temat klubu, treningów oraz zdjęcia jak i filmy z zawodów, ale także i inne ciekawe rzeczy ze świata Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Grapplingu, zapraszam więc do częstych wizyt oraz skomentowania tego jak widzi wam się ta strona, co chcielibyście żeby się na niej znalazło, oraz dajcie znać jeżeli natraficie na jakieś błędy.

© 2012 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa