Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘ślub’»
Przemek na nowej drodze życia

Rio Grappling Club Częstochowa miało przyjemność uczestniczyć, dnia 19 września, w ceremonii zaślubin naszego klubowego kolegi, Przemysława Brzostka z Pauliną Grzybek. W związku z zaproszeniem, kilka osób zrobiło Panu młodemu niespodziankę w drodze do kościoła, gdzie Pan Młody musiał pokazać że będzie potrafił obronić swoją wybrankę. Następnie, w zamian za ekwiwalent, wręczyliśmy im drobny upominek od klubu na pamiątkę. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęścia, miłości oraz Przemkowi przede wszystkim zdrowia !

WP_20150919_006     WP_20150919_011»
Ślub Mariusza i Agaty

11206615_744712322314692_8155489462957009616_oW ostatnią sobotę maja, Rio Grappling Club Częstochowa miało przyjemność uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego klubowego kolegi, Mariusz Siedlaczka oraz Agaty Orszulak. W związku z zaproszeniem, kilka osób zrobiło młodej parze niespodziankę w drodze do kościoła, gdzie pan młody musiał pokazać że będzie potrafił obronić swojej wybranki, a po uroczystym „pasowaniu” na nową drogę wręczyliśmy im drobny upominek od klubu na pamiątkę. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze, dużo szczęścia, miłości oraz zdrowia. Więcej zdjęć dostępne w naszej galerii klubowej.

IMG_1966  IMG_1963  IMG_1999»
Kolejny zaobrączkowany

przemek_slubW dniu wczorajszym, sobota 11 października 2014, reprezentacja Rio Grappling Club Częstochowa miała przyjemność uczestniczyć w Zduńskiej Woli w ceremonii zaślubin naszego klubowego kolegi, Przemysława Solińskiego oraz Natalii Kudlińskiej. Oprócz drobnego „pasowania” na pamiątkę, para dostała od klubu drobny upominek który mamy nadzieje że pojawi się u nich na szafce. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze, dużo szczęścia, miłości oraz zdrowia.»
Maks – dumny ojciec i mąż …

W ubiegłym tygodniu, czwartek 19 lipca 2014, Rio Grappling Club Częstochowa miało przyjemność uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego klubowego kolegi, Maksymiliana Wojcieszaka oraz Anny Morawskiej, już Wojcieszak. W związku z otrzymanym zaproszeniem, postanowiliśmy im zrobić, w tym uroczystym dniu, małą niespodziankę w drodze do kościoła, gdzie pan młody musiał pokazać nam że będzie potrafił obronić swojej wybranki, a po uroczystym „pasowaniu” na nową drogę wręczyliśmy im drobny upominek od klubu na pamiątkę. Kilka zdjęć prezentujemy poniżej.

1a      2a      3a      4a      5a

Jeszcze raz życzymy wam wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, miłości, pogody ducha i radości z siebie. Wraz z zaślubinami, odbył się chrzest Zuzanny, która chyba najbardziej ucieszyła się z upominku. Zamieszczamy przesłane zdjęcia Zuzi wraz z tatą w swoich GI i serdecznie witamy Ją w szeregach klubu :)

1b           2b          3b

© 2014 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, Kickboxing, MMA, Samoobrona, Grappling, Sztuki walki, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa