Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Metamoris Pro – Skrót z gali/eventu

Skrót walk z gali/eventu o nazwie Metamoris Pro który odbył się całkiem niedawno, na którym stanęła na przeciw siebie czołówka grapplerów z całego świata w extrafightach zestawionych dla kibiców.5 komentarzy do wpisu “Metamoris Pro – Skrót z gali/eventu”

 1. bart22 pisze:

  super filmik , świetna muza , dobry przekaz szczególnie dla tych którzy się za bardzo spinają w końcu bjj to świetna zabawa , a propo czy ja jestem jedyną osobą wypowiadającą sie na tym forum , ludzie dodajcie coś od siebie .

 2. przemo pisze:

  Dodaje coś od siebie !

 3. Marcin pisze:

  dlaczego nie napisano , że dzisiaj nie ma treningu

 4. Trener pisze:

  Marcinie, trening dla drugiej grupy odbył się normalnie, na pierwszą z przyczyn losowych (wypadek na trasie, gdzie stałem przez to w korku około godziny a później zmieniając trasę przez miasto stałem jeszcze pół) nie udało mi się dojechać ale chłopaki z grupy pierwszej zostali o tym poinformowani i wyrazili chęć zostania na drugiej grupie i poszli poczekać w ciepłe miejsce. Szkoda że nie zadzwoniłeś bo byłem pod telefonem. Kto przyszedł w między czasie gdzie salka była jeszcze zamknięta zadzwonił do mnie i został poinformowany. Z góry przepraszam, ale zapisz sobie do mnie numer na przyszłość ;)

Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2012 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa