Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Goście w okresie około świątecznym

Między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem Rio Grappling Club Częstochowa nie leniuchowało i miało okazję pobierać nauki od trenerów którzy chętnie stawili się na nasze zaproszenie i poprowadzili treningi dla naszych adeptów przez co mogli Oni poznać nowe techniki oraz inny system treningowy.

1a       1b       1c

W piątek 28 grudnia trening Judo poprowadził dla nas Marek Błaut, czarny pas Judo z klubu UKS Judo 48 Częstochowa, który pokazał nam zarówno rzuty jak i podcięcia stosowane w Judo które na pewno przydadzą się nam podczas walki. Kilka zdjęć z treningu powyżej. Natomiast w sobotę 29 grudnia odwiedził nas czarny pas BJJ z Rio Grappling Clubu, Krystian Kwiecień który poprowadził dla nas trening Brazylijskiego Jiu-Jitsu, gdzie mogliśmy poznać zarówno nowe ćwiczenia poprawiające pracę w gardzie jak i kilka technik kończących z otwartej gardy. Kilka zdjęć z tego treningu poniżej.

2a       2b       2c

Kierujemy serdeczne podziękowania od naszego klubu dla obydwóch trenerów.

 2 komentarze do wpisu “Goście w okresie około świątecznym”

  1. Przemo pisze:

    Pragnę dodać że fotograf wyposażony był w szerokokątną lustrzankę !

  2. KAmila pisze:

    Te ! nie nabijaj się … Bo to nie moja byla tylko trenera ;P

Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa