Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
ALMMA 35 Wrocław – Relacja

almma_plakatW niedzielę 7 kwietnia 2013 roku zawodnicy Rio Grappling Clubu Częstochowa odwiedzili Wrocław w którym to odbył się Puchar Polski Zachodniej w Amatorskiej Lidze MMA i BJJ GI pod szyldem ALMMA 35. Wszyscy nasi zawodnicy przywieźli krążki. I tak:

  • Brzostek Przemysław – 2 miejsce w kat. białe pasy do 73kg. Dla Przemka były to drugie zawody, po nieudanym występie na pierwszych i oswojeniu się z atmosferą panującą na zawodach Przemek w bardzo ładnym stylu, oraz szybko, wygrał swoje dwie pierwsze walki przez duszenia, poddając swoich przeciwników tak by finale nieznacznie ulec na punkty i po wyrównanej walce zająć 2 miejsce.
  • Wawszczak Daniel – 3 miejsce w kat. białe pasy do 80kg. I dla Daniela były to drugie zawody. Dysponując nie najlepszą dyspozycją w tym dniu Daniel zapewnił kolegom z klubu wiele emocji nieznacznie wygrywając swoją pierwszą walkę i nieznacznie przegrywając drugą walkę . W walce o 3 miejsce nie dał szans swojemu rywalowi kontrolując cały czas przeciwnika i tymallma_wroclaw samym pewnie zajął miejsce na podium.
  • Ciszek Michał – 2 miejsce w kat. kolorowe pasy do 67kg. Patrz niżej …
  • Ciszek Marcin – 1 miejsce w kat. kolorowe pasy do 67kg. Marcin z Michałem, spotkali się w finale swojej kategorii i stoczyli braterską walkę o 1 miejsce i cenne nagrody. Obydwoje sparując ze sobą na każdym treningu doskonale się znają, jednak na zawodach to Marcin okazał się lepszy i wypunktowując Michała wygrał nowe GI które ufundował sponsor tych zawodów.


Jedna Odpowiedź do wpisu “ALMMA 35 Wrocław – Relacja”

  1. […] Prezentujemy walki z Pucharu Polski Zachodniej w Amatorskiej Lidze MMA i BJJ GI pod szyldem ALMMA 35 we Wrocławiu na których byliśmy jakiś czas temu. Relacja z zawodów pod tym linkiem … […]

Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa