Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
III Puchar PMJG w BJJ

photoKolejne zawody na których gościła ekipa z naszego klubu to III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w BJJ które odbyły się 27.04.2013 oczywiście w Jeleniej Górze. Nieduża obsada, zagraniczni goście i miła atmosfera, tak można by było w skrócie podsumować te zawody. 3 z 5 zawodników naszego klubu wróciło z krążkami:

  • Michał Rospondek – 1 miejsce, w kat. białe pasy -76kg. Po dwóch nieudanych zawodach gdzie Michał minimalnie przegrywał swoje walki, przyszedł czas triumfu. Pierwsza walka wygrana na punkty, druga przez poddanie (taktarov) i trzecia również na punkty zapewniła Michałowi zasłużony złoty medal. Czekamy na więcej …
  • Ciszek Michał – 3 miejsce, w kat. niebieskie pasy -70kg. Startując kategorię wyżej ze względu na brak przeciwników, Michał wygrał pierwszą walkę dość szybko i pewnie poprzez duszenie trójkątne nogami, w drugiej przegrał na punkty z kolegą również z Rio Grappling Clubu, jednak z Wrocławia, tym samym przywożąc brązowy krążek.
  • Ciszek Marcin – 2 miejsce, w kat. niebieskie pasy -70kg. Rozpisany po drugiej stronie drabinki, Marcin, wygrał pierwszą walkę na punkty, choć nie przyszło to łatwo, mała ilość snu oraz długi czas za kółkiem w aucie zrobiły swoje, co było widać gdy w walce jego kolor skóry przybierał różne barwy. W drugiej walce, próbując pomścić brata, niestety również uległ na punkty koledze z Wrocławia przywożąc ze sobą srebro.
  • 20130427_143041Wawszczak Daniel – bez medalu. Pierwsza walka wygrana na punkty, druga przegrana przez poddanie, tak by w walce o trzecie miejsce ulec jedynie na przewagi i tym samym otrzeć się o podium. Tym samym Daniel wraca z zawodów z 4 miejscem i niedosytem …
  • Brzostek Przemysław – bez medalu. Przemek niespodziewanie dość szybko odpadł, po dobrej walce, przegrywając nieznacznie na punkty. Jak później się okazało, z bardzo doświadczonym zawodnikiem.

Walki dostępne w środku posta.

12345678
Ciszek Marcin vs ?? (1), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Ciszek Marcin vs Pisarski Marcin (2), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Brzostek Przemysław vs Kubik Rafał (1), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Ciszek Michał vs ?? (1), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Ciszek Michał vs Pisarski Marcin (2), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Rospondek Michał vs Hub Antonin (2), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Rospondek Michał vs Biela Dawid (3), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013


Wawszczak Daniel vs ?? (1), III Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 2013
Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa