Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Sparingowa końcówka sezonu

Czerwiec to końcówka sezonu, w której nie spuszczaliśmy z tempa. Oprócz zawodów w Rybniku gościliśmy również na sparingach. Pierwsze miały miejsce w Dąbrowie Górniczej, w sobotę 15 czerwca 2013, gdzie odbyły się sparingi różnych sekcji Rio Grappling Clubu oraz podsumowanie półrocza. W efekcie, za przepracowane w tym okresie treningi oraz osiągnięcia, belki na swoich pasach dostali: Ciszek Marcin – 2 belki (aktualnie 3 belki na niebieskim pasie), Ciszek Michał – 1 belka (aktualnie 1 belka na niebieskim pasie), Górski Krzysztof – 3 belki (aktualnie 3 belki na białym pasie), Brzostek Przemysław – 1 belka (aktualnie 4 belki na białym pasie), Mzyk Marcin – 1 belka (aktualnie 4 belki na białym pasie).

rgc1        rgc2        rgc3

19 czerwca, w środę, gościliśmy również w klubie Adrenalina Fight Częstochowa gdzie mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności zarówno w klinczu jak i w parterze w walce bez Gi.

afc1        afc2        afc3Jedna Odpowiedź do wpisu “Sparingowa końcówka sezonu”

  1. JarekLC pisze:

    Gratulacje dla chłopaków za zdobycie belek, widzimy sie w nowym sezonie!

Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa