Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Nabór na nowy sezon 2013/2014 !

nowynaborbjj

Ogłaszamy nabór na nowy sezon 2013/2014 !

Myślałeś kiedyś o sztukach walki ? Zastanawiasz się czy spróbować ? Nie trać czasu … Przyjdź, poćwicz i zobacz czy Ci się podoba … 2 pierwsze trening są za darmo, później do niczego nie jesteś zobowiązany … Ale uwaga ! To uzależnia …

Na treningi nowego naboru zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki od 16.30 do 17.45. Pierwszy trening odbędzie się w środę, 4 września o 16.30 na salce przy al. Niepodległości 11 w Częstochowie.

Zgłoszenia i zapisy pod numerem tel. 508 329 225 oraz
na e-mail: info@bjjczestochowa.pl5 komentarzy do wpisu “Nabór na nowy sezon 2013/2014 !”

 1. bart22 pisze:

  Nasz drogi trenerze w imeniu ogółu i własnym uprzejmie prosze o wstawienie na stronke relacji foto i info z obozu sportowego na którym niektórzy z nas mieli zaszczyt gościć , pozdro i do zobaczenia na macie wkrótce .

 2. Trener pisze:

  Drogi trenujący, nie podpisujący się pełnym imieniem i nazwiskiem. Uprzejmie informuję że takowa relacja z kilkoma zdjęciami pojawi się w ciągu 2-3 dni, natomiast obszerniejsza galeria, wraz z całą resztą zaległych galerii pojawi się w ciągu 2-3 tygodni ;)

 3. bart22 pisze:

  Trenerze to pisałem ja Bartek S. , dzięki za odpowiedź i do zobaczenia .

 4. Trener pisze:

  Wiem Bartku, droczę się z Tobą ;) Ale nie wiem czy Ty wiesz ale treningi już są normalnie więc bierz tyłek z kanapy i jest cały tydzień jeszcze przed Tobą :)

 5. Przemo też S. pisze:

  Tatuś wracaj na mate, pociechy tęsknią !

Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa