Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
III Turniej No-Gi Fight Bielawa

nogi(3)Pierwsze zawody w nowym sezonie już za nami …
20 października odwiedziliśmy Bielawę gdzie odbył się III Ogólnopolski Turniej No-Gi Fight w którym wystartowało ponad 150 zawodników. Nie były to duże zawody jeżeli chodzi o liczbę startujących, jednak poziom zawodników z roku na rok jest coraz wyższy co pokazuje tylko jak Grappling oraz Brazylijskie Jiu-Jitsu rozwija się w naszym naszym kraju, co cieszy na pewno wszystkich interesujących się tym sportem. Oto jak nam poszło:

  • Wawszczak Daniel – 2 miejsce, w kat. -81kg białe pasy. Była to najbardziej liczna kategoria wagowa, Daniel stoczył cztery walki, trzy zakończone wygraną na punkty, w finale niestety musiał odklepać duszenie które założył mu przeciwnik. Wielkie brawa dla Daniela bo to nie było łatwe zadanie, cieszymy się tym bardziej ponieważ sukces zdecydowanie mu się należał, jako że jest na każdym treningu i na każdym daje z siebie zawsze tyle ile tylko może.
  • Ciszek Marcin – 2 miejsce, w kat. -66kg niebieskie pasy. Wygrana na punkty i przegrana na punkty to rezultat jego walk. Marcin miał przyjemność spróbować swoich sił z Mistrzem Polski juniorów w zapasach z lat poprzednich, jednak nieznacznie przegrał na punkty zajmują tym samym drugie miejsca na podium.
  • Dąbrówka Filip – bez medalu. Były to pierwsze zawody Filipa, pierwsza walka niestety nie po jego myśli, przegrał z zawodnikiem bardziej doświadczonym z innej sekcji RGC poprzez duszenie, jednak zdecydowanie wiedział gdzie jest i po co przyjechał, tym bardziej czekamy na kolejne jego występy.
  • Ciszek Michał – bez medalu. Michałowi również nie poszło w pierwszej walce i musiał uznać wyższość przeciwnika odklepując duszenie. Jednak była to chyba najcięższa walka jego rywala, który zajął w tej kategorii pierwsze miejsce a dwóch następników poddał dość szybko.

Dziękujemy klubowi Scout Fitness Club oraz sklepowi Fightershop.com.pl za pomoc w przygotowaniach.
W środku relacja wideo oraz nasze walki z zawodów …

 


1234567
Wawszczak Daniel vs Mysiarski Marcin (1), III No-Gi Fight, Bielawa 2013


Wawszczak Daniel vs ?? (3), III No-Gi Fight, Bielawa 2013


Wawszczak Daniel vs Mosingiewicz Aleksander (4), III No-Gi Fight, Bielawa 2013


Ciszek Michał vs Wilski Arman (1), III No-Gi Fight, Bielawa 2013


Dąbrówka Filip vs Biernat Wojtek (1), III No-Gi Fight, Bielawa 2013


Ciszek Marcin vs Maj Eryk (1), III No-Gi Fight, Bielawa 2013


Ciszek Marcin vs Karkus Kamil (2), III No-Gi Fight, Bielawa 2013
Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa