Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Puchar Polski Połud. No-Gi, Siewierz 2013

SONY DSC26 października, w Siewierzu, odbył się Puchar Polski Południowej No-Gi. Zawody były organizowane były przez Rio Grappling Club Polska więc nie mogło zabraknąć tam oczywiście zawodników z naszej sekcji. Niestety nie pojechaliśmy tam tak duża ekipą jaka była planowana, drobne kontuzje, szkoła i praca to rzeczy które zawsze krzyżują plany, jednak Ci którzy pojechali, nie mają chyba na co narzekać jako że większość przywiozła medale. Oto wyniki naszych zmagań:

  • Ciszek Michał – 2 miejsce, w kat. juniorzy -66,5kg. Po świetnych trzech walkach zakończonych przed czasem, w finale, spotkał się z kolegą z innej sekcji RGC, któremu uległ nieznacznie na punkty. Odbił sobie tym samym gorszy wynik na wcześniejszych zawodach.
  • Ciszek Marcin – 2 miejsce, w kat. niebieskie pasy -67,5kg. Marcin nie mając dużo osób w swojej kategorii, w finale, również spotkał się z dobrym kolegą z innej sekcji RGC któremu nieznacznie uległ na punkty.
  • Dąbrówka Filip – 3 miejsce, w kat. białe pasy -67,5kg. Drugie zawody Filipa i pierwszy sukces, ale na pewno nie ostatni. Jedna wygrana i jedna przegrana dały Filipowi miejsce na najniższym szczeblu podium. Zdecydowanie widać że mata to miejsce w którym czuje się dobrze, do tego chęć nauki, rywalizacji, z zaciekawieniem oraz dużym spokojem patrzymy w przyszłość i już teraz wiemy że przyniesie nam dużo uśmiechów na naszych, ale przede wszystkim na swojej twarzy.
  • Górski Krzysztof – bez medalu. Krzysiek niestety przegrał swoją pierwszą walkę na punkty.

Składamy podziękowania klubowi Scout Fitness Club oraz sklepowi Fightershop.com.pl za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy również kibicom którzy nam towarzyszyli i trzymali za nas kciuki. W środku dostępne walki z zawodów oraz relacja video.

 

Relacja z zawodów

 

Walki z zawodów

12345678
Ciszek Michał vs ?? (1) – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Ciszek Michał vs ?? (2) – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Ciszek Michał vs ?? (3) – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Ciszek Michał vs Bańczyk Jacek (4) – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Filip Dąbrówka vs ?? (1) – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Filip Dąbrówka vs Marcel Sutor (2) – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Górski Krzysztof vs ?? – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013


Ciszek Marcin vs Śpiewak Tomasz – Puchar Polski Południowej No-Gi, Siewierz 2013
Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa