Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
VII Puchar Polski ADCC

DSC_0367Dokładnie dwa tygodnie temu, 7 grudnia 2013 roku, w Skale koło Krakowa odbył się VII Puchar Polski ADCC, na tych zawodach wystartowały tylko dwie osoby z naszego klubu, trener Marcin oraz Michał, wybrała się razem z nimi i towarzyszyła im dwójka trenujących w klubie, której nasi startujący nie chcieli zawieść. I tak się stało, ostatnie sparingi międzyklubowe oraz ciągłe przygotowania na macie sprawiły że wszystkie walki potoczyły się po ich myśli a bracia zdominowali tamtejsze maty poddając wszystkich przeciwników.

  • Ciszek Michał – 1 miejsce, w kat. początkujący -60kg. Michał miał dwie walki, pierwszą skończył dość szybko przez dźwignie na łokieć, druga trwała nieco dłużej jednak również zmusił on swojego oponenta do poddania się zakładając mu duszenie trójkątne nogami.
  • Ciszek Marcin – 1 miejsce, w kat. średnio-zaawansowany -65,9kg. Pierwsza walka to wolny los, tak by od razu w drugiej walce trafić na wymagającego przeciwnika, udaje się jednak szybko zapiąć trójkąt nogami i myśli przechodzą na kolejnego przeciwnika. Drugie starcie rozwiązuje również dość szybko, po przejściu gardy Marcin wymusza oddanie pleców i stamtąd zakłada duszenie. Finał zakończony duszeniem Brabo po niedługiej ale ciekawej walce.

Wszystkie walki dostępne są w środku posta, natomiast zdjęcia z tych zawodów dostępne są w naszej galerii.

Składamy podziękowania dla klubu Scout Fitness Club oraz sklepowi Fightershop.com.pl za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy również Filipowi i Kaji którzy nam towarzyszyli i trzymali za nas kciuki.

 

12345
Ciszek Michał vs Kamil Starmach (1), VII PP ADCC, Skała k/Krakowa 2013


Ciszek Michał vs Amadeusz Oleszczak (2), VII PP ADCC, Skała k/Krakowa 2013


Ciszek Marcin vs Filip Wolański (1), VII PP ADCC, Skała k/Krakowa 2013


Ciszek Marcin vs Kamil Starmach (2), VII PP ADCC, Skała k/Krakowa 2013


Ciszek Marcin vs Krystian Kolasa (3), VII PP ADCC, Skała k/Krakowa 2013
Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa