Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Nauki ciąg dalszy …

roman1Ostatni czas w naszym klubie nastawiony jest przede wszystkim na pobieranie nauk z różnych źródeł. W dniu 27.04.2014 mieliśmy przyjemność gościć w naszym klubie Romana Rutkowskiego, czarny pas BJJ pod barwami Rio Grappling Club z Dąbrowy Górniczej, który poprowadził dla nas seminarium podzielone na dwa treningi zakończone sparingami. Mieliśmy okazję poznać różne techniki z pozycji „żółwia”, takie jak otwarcia żółwia, obrony oraz ataki. Na koniec spotkania, kilka osób z naszego klubu, dostało belki na swoje pasy jako potwierdzenie swoich umiejętności oraz czasu spędzonego na macie. Z zaproszenia na seminarium skorzystało również kilka osób z innych klubów, takich jak Fido Gold Team, UKS Judo 48, Wydra-Gym czy A-F-C. Dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenie czasu ucząc się Brazylijskiego Jiu-Jitsu w miłej atmosferze. Kilka zdjęć poniżej.

roman2          roman3          roman4

mozdzen

Już dzień później, bo w poniedziałek 28.04.2014, trening poprowadził nam gość, Jarosław Możdżeń z Grapplingu Kraków, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski BJJ. Mieliśmy okazję przećwiczyć kilka technik z pajęczej gardy. Wielkie podziękowania za wizytę i do zobaczenia na macie.

 

atalla1Dnia 4.05.2014, w niedzielę, odwiedziliśmy sekcję z Dąbrowy Górniczej gdzie odbyło się seminarium z naszym głównym założycielem, Roberto Atallą który przyjechał na kilka dni do Polski. Mieliśmy okazję poznać zachowania oraz techniki z pozycji półgardy. Kilka zdjęć prezentujemy poniżej, natomiast wszystkie zdjęcia z tych wydarzeń dostępne są w dziale „Galeria”. Z Roberto po raz kolejny widzimy się już niedługo na obozie, na który zapraszamy wszystkich.

atalla2          atalla3          atalla4Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2014 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa