Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Maks – dumny ojciec i mąż …

W ubiegłym tygodniu, czwartek 19 lipca 2014, Rio Grappling Club Częstochowa miało przyjemność uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego klubowego kolegi, Maksymiliana Wojcieszaka oraz Anny Morawskiej, już Wojcieszak. W związku z otrzymanym zaproszeniem, postanowiliśmy im zrobić, w tym uroczystym dniu, małą niespodziankę w drodze do kościoła, gdzie pan młody musiał pokazać nam że będzie potrafił obronić swojej wybranki, a po uroczystym „pasowaniu” na nową drogę wręczyliśmy im drobny upominek od klubu na pamiątkę. Kilka zdjęć prezentujemy poniżej.

1a      2a      3a      4a      5a

Jeszcze raz życzymy wam wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, miłości, pogody ducha i radości z siebie. Wraz z zaślubinami, odbył się chrzest Zuzanny, która chyba najbardziej ucieszyła się z upominku. Zamieszczamy przesłane zdjęcia Zuzi wraz z tatą w swoich GI i serdecznie witamy Ją w szeregach klubu :)

1b           2b          3b2 komentarze do wpisu “Maks – dumny ojciec i mąż …”

  1. Anna,Maksymilian pisze:

    Dziękujemy za wszystko a szczególnie za przybycie na nasze zaślubiny oraz te kilka zdjęć których nie miałam okazji widzieć. Serdeczne dzięki :) :) :)

  2. Maksymilian,Anna,Miłosz,Zuzia pisze:

    Dziękujemy całą rodziną,jest nam bardzo miło że mogliśmy być razem z wami w tak ważnym dla nas dniu. Dzięki serdeczne. Pozdrawiamy REJ !!!! :)

Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2014 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa