Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
II Bieg City Cross Częstochowa 2014

IMG_5876Dokładnie tydzień temu, w sobotę 13 września 2014, mieliśmy okazję uczestniczyć w 2 edycji biegu z przeszkodami po nazwą City Cross Częstochowa który organizowany jest w naszym mieście. Niestety nie wszystkie chętne osoby z naszego klubu mogły się pojawić na starcie ale i tak zebrała się spora 10 osobowa grupa ćwiczących z naszego klubu która chciała się zmierzyć z 7-mio kilometrową trasą. Opony, wraki aut, schody, bieg w autobusie czy hali Częstochowa to jedne z atrakcji które czekały na uczestników. Wszystkie osoby, startujące z naszej grupy, bieg ukończyły i odebrał medal za dotarcie do mety, natomiast najszybszy z nas był Maksymilian Wojcieszak. W środku posta dostępna relacja z biegu, natomiast w galerii dostępne są zdjęcia.Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2014 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa