Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
IV No-Gi Fight Bielawa

WP_20141018_026W sobotę 18 października byliśmy na pierwszych zawodach w tym sezonie, była to IV edycja No-Gi Fight odbywających się w Bielawie. Poniżej prezentujemy wyniki, a w środku posta relację oraz nasze walki z zawodów.

  • Ciszek Marcin – 2 miejsce, w kat. -70kg purpurowe pasy. Marcin miał dwie walki, pierwszą wygrał przez duszenie „północ-południe” i zrewanżował się tym samym za porażkę w zawodowej walce MMA właśnie z tym samym przeciwnikiem. Druga walka, finałowa, przegrana na punkty 2:0. Marcin popełnił błąd na początku i później starał się nadrabiać ciągle atakując, jednak przeciwnik nie wdawał się w otwartą walkę i dowiózł tą przewagę punktową do końca walki.
  • WP_20141018_015Ciszek Michał – 3 miejsce, w kat. -66kg niebieskie pasy. Próba ciasnego „trójkąta nogami” w już na początku walki a następnie dobrze prowadzona gra, tak się zaczęło, skoczyło się niedobrze, niestety Michał przegrał pierwszą walkę i musiał odklepać, nie dlatego że przegrał z przeciwnikiem a niestety znowu przegrał z własną fizycznością. W kolejnej walce przeciwniki nie stawiał się na matę i oddał walkę walkowerem.
  • Dąbrówka Filip – bez medalu. Filip spokojnie i taktycznie podszedł do pierwszej walki i zgodnie z założeniami trenera szybko poddał swojego przeciwnika który został głowę do „gilotyny” przy próbie wejścia w nogi. Następną walkę przegrał z kolegą z Rio Grappling Club z Wrocławia, zostawiając rękę i odklepując „kimurę”, szkoda ponieważ oboje zasługiwali na medal. W walce o 3 miejsce Filip poczuł się za pewnie i kontrolując przeciwnika i szukając poddania na siłę przez ponad połowę walki dał w końcu złapać się w „odwrotny trójkąt nogami” przeciwnika. Ostatecznie zajął 4 miejsce.
  • WP_20141018_022Wawszczak Daniel – bez medalu. W pierwszej oraz drugiej walce Daniel pewnie sprowadził walkę do parteru i tam skontrolował przeciwników wygrywając tym samym na punkty. W walce półfinałowej przy próbie przejście gardy dał złapać się w „trójkąt nogami” i musiał szukać szansy na medal w walce o brąz. Niestety pod dobrym sprowadzeniu zostawił rękę i musiał odklepać „kimurę” przeciwnika. Ostatecznie również zajmuje 4 miejsce.
  • Sędkowski Marcin – bez medalu. Marcin był z nami po raz pierwszy na zawodach i startował w tej samej kategorii co Daniel. Pierwsza walka wygrana poprzez „trójkąt nogami”, druga na punkty, w trzeciej walce, przed strefą medalową, przegrywał na punkty i w próbach ich odrobienia zostawia rękę na „kimurę”.

Dziękujemy klubowi Scout Fitness Club oraz sklepowi Fightershop.com.pl za pomoc w przygotowaniach.

 

 

12345678910111213
Marcin Ciszek vs Witold Fedyna (1), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Marcin Ciszek vs Tomasz Rudzki (2), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Filip Dąbrówka vs Łukasz Urbański (1), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Filip Dąbrówka vs Mateusz Ziętek (2), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Filip Dąbrówka vs Maciej Jankowski (3), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Marcin Sędkowski vs ?? (1), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Marcin Sędkowski vs ?? (2), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Marcin Sędkowski vs Krzysztof Hamerski (3), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Michał Ciszek vs Arman Wilski (1), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Daniel Wawszczak vs ?? (1), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Daniel Wawszczak vs ?? (2), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Daniel Wawszczak vs ?? (3), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014

Daniel Wawszczak vs Krzysztof Hamerski (4), IV NO-GI Fight, Bielawa 2014Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2014 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa