Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Mistrzostwa Bytomia w BJJ NoGi

10835306_739519199500671_686926067117129433_oNie zwalniamy tempa, kolejne weekend na sportowo, kolejne sukcesy. 28 kwietnia w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Bytomia w BJJ NoGi. Stawiliśmy się tam w 6 startujących, gdzie każdemu z nas udało się przywieść ze sobą medal. Oto wyniki:

  • Srokosz Bartek – 1 miejsce w kat. kadet chłopcy -60kg. Bartek niestety nie miał z kim walczyć, zawodnicy z jego kategorii nie stawili się, dlatego też złoty krążek za gotowość do walki wędruje do Bartka.
  • Marcin Ciszek – 1 miejsce w kat. senior zaawansowani -69kg. Trzy walki w drodze po złoto i 3 poddania to bilans Marcina, duszenie północ-południe, duszenie trójkątne rękoma oraz balacha na kolano, dokładnie wiedział co chce robić i robił to, tak w skrócie można opisać jego występ.
  • Paulina Binek – 2 miejsce w kat. senior kobiety -70kg. Paulina, która dopiero zaczyna swoje występy, startowała w kategorii jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w Polsce, niestety przegrała przez odwrotną balachę, jako że inne zawodniczki nie stawiły się, Paulina zajmuje 2 miejsce.
  • Kasia Maciąg – 3 miejsce w kat. junior dziewczęta -57kg. Kasia po występie na ostatnich zawodach stoczyła tym razem dwie walki w pełnym dystansie przegrywając na punkty, mimo to zdobyła doświadczenie które na pewno zaowocuje na kolejnych zawodach, równiej, tak jak Pauliny, Kasia nie miała dużo dziewczyn w swojej kategorii i zdobywa brązowy krążek.
  • Sędkowski Marcin – 3 miejsce w kat. senior początkujący -77kg. Startując w wyższej dla siebie kategorii wagowej, oraz jednej z najbardziej obleganej przez startujących, Marcin kontynuuje dobrą passę i wygrywa walka po walce, 4 zwycięstwa i 1 porażka to jego dorobek, co skutkuje brązowym medalem.
  • Piejek Jakub – 3 miejsce w kat. senior początkujący -62kg. Pierwsza walka Kuby dość szybko przegrana z późniejszym tryumfatorem kategorii. Jako że na zawodach systemem walk to repasaże, dlatego też Kuba dostaje drugą szansę i wygrywa 3 walki, walcząc bardzo ładnie, pewnie i rozsądnie jak na swoje drugie zawody.

W środku posta dostępne są nasze walki z zawodów. Składamy podziękowania sklepowi Fightershop – www.fightershop.com.pl za pomoc w przygotowaniach.


12345678910
Sędkowski Marcin vs Radtke Seweryn (3), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Sędkowski Marcin vs Poziomek Michał (5), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Ciszek Marcin vs Piordas Wojciech (1), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Ciszek Marcin vs Rumpel Łukasz (2), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Ciszek Marcin vs Karpała Łukasz (3), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Piejek Jakub vs Kołodziej Dawid (2), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Piejek Jakub vs Rybka Michał (3), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Piejek Jakub vs Nowak Michał (4), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Maciąg Kasia vs Węgrzyn Angelika (1), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015

Maciąg Kasia vs Szumska Paulina (2), Mistrzostwa Bytomia BJJ NoGi, Bytom 2015Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2015 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa