Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Po IV obozie Rio Grappling Club Polska 2015

W te wakacje, w dniach 3-9 sierpnia w Borowicach, grupa ćwiczących z naszego klubu, uczestniczyła w letnim obozie Brazylijskiego Jiu-Jitsu organizowanym przez Rio Grappling Club Polska, poniżej prezentujemy relację video, w środku posta dostępny jest krótki opis oraz kilka zdjęć (więcej dostępne w naszej galerii klubowej).

Tegoroczny obóz zgromadził jak co roku ponad 100 osób, w tym różne filie Rio Grappling Club Polska oraz gości z Rosji, Grecji, Włoch, Serbii, Czech i Brazylii. W tym kilka czarnych pasów oraz założycieli Rio Grappling Clubu – Roberto Atallę oraz Mauro Chuenga.

oboz2015i

Codziennie odbywały się trzy treningi dziennie, rano treningi techniczne w kimonach + lekkie zadaniówki, po południu drille i technika bez kimon, natomiast wieczorem zadaniówki i sparingi w kimonach.

oboz2015f          oboz2015e

Pomiędzy treningami staraliśmy się jak najbardziej wykorzystać wakacyjną pogodę i wspólny czas, zwiedzaliśmy Jelenią Górę, byliśmy w Aquaparku oraz czerpaliśmy energię z niedalekiego górskiego wodospadu.

oboz2015a          oboz2015b

Jak co roku mogliśmy liczyć na pomoc sklepu Fightershop – www.fightershop.com.pl który ufundował odżywki dla wszystkich uczestników obozu z naszego klubu, przez co mieliśmy siłę by trenować cały czas z uśmiechem na twarzy.

oboz2015d

W tym roku pojechaliśmy w osiem osób i jak zawsze mogliśmy spotkać naszych znajomych z innych miast oraz krajów którzy przepełnieni są pozytywną energią, zarówno do trenowania jak i do życia.

oboz2015c          oboz2015g

Na koniec obozu, tradycyjnie odbyły się nominacje na wyższe stopnie. Kolorowe pasy otrzymali:

Ciszek Michał – pas purpurowy
Janicki Krystian – pas niebieski
Rutkowski Artur – pas niebieski
Błaszczyk Przemek – pas niebieski

oraz niespodziewanie nasz trener Ciszek Marcin otrzymał brązowy pas !

oboz2015marcin

Więcej zdjęć z obozu dostępne jest w naszej galerii
http://www.bjjczestochowa.pl/galeria/2015-08-3-9-iv-rio-grappling-summer-camp-poland-borowice/
a już za rok kolejny obóz, na który zapraszamy wszystkich !Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2015 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa