Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
X Puchar Polski ADCC

12 grudnia 2015 roku, w Skale koło Krakowa odbył się X Puchar Polski ADCC, na tych zawodach wystartowało kilka osób z naszego klubu, oto wyniki:

  • xadcc2Ciszek Marcin – 3 miejsce, w kat. zaawansowani -70kg. W półfinałowej walce Marcin łapie dobry uchwyt do gilotyny, który przeciwnik broni poprzez nieprzepisowe rozerwanie klamry którego nie zauważa sędzia, następnie próbuje dźwigni skrętnej na kolano z której ucieka przeciwnik, dając się chwilę później samemu złapać na tą technikę.
  • Dąbrówka Filip – 3 miejsce, w kat. średnio-zaawansowani -70kg. Pierwsze dwie walki wygrane poprzez umiejętne obalanie i kontrolowanie przeciwnika, trzecia, półfinałowa przegrana poprzez gilotynę przy próbie sprowadzenia.

Reszcie niestety nie powiodło się, w pierwszych walkach odpadł Adrian oraz Daniel, dla których były to pierwsze zawody, Kubie i Rafałowi xadcc1również nie powiodło się w pierwszej walce, Adam oraz Maks przegrali w drugim rozdaniu, przy czym Maks przegrał nabawiając się kontuzji kiedy wypadał z przeciwnikiem poza matę.

Nasze walki z zawodów znajdują się w rozwinięciu wiadomości. Składamy podziękowania sklepowi Fightershop – www.fightershop.com.pl za pomoc w przygotowaniach.

 

12345678910
Dąbrówka Filip vs ?? (1), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Dąbrówka Filip vs ?? (2), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Dąbrówka Filip vs Baran Sławomir (3), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Ciszek Marcin vs Bigdoń Grzegorz (1), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Piejek Jakub vs Kacprzak Piotr (1), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Stępień Daniel vs ?? (1), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Górniak Adrian vs Bartczak Jacek (1), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Wojcieszak Maksymilian vs ?? (1), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Wojcieszak Maksymilian vs Rakowicz Szymon (2), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015

Pawera Adam vs Srebnicki Tomasz (2), X Puchar Polski ADCC, Skała 2015Napisz komentarz ...


Polecamy sprawdź również .

© 2015 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa