Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘koszulki’»
Wakacyjna galeria 2014

wakacje_2014Miło jest nam zaprezentować wakacyjną galerię konkursową, współorganizowaną ze sklepem Fightershop.com.pl, gdzie możemy zobaczyć jak nasi ćwiczący spędzili lato 2014 oraz w jakich ciekawych miejscach pojawił się nasz akcent klubowy. Wyniki konkursu niebawem, tymczasem zapraszamy do oglądania galerii w środku posta i do komentowania !»
Fighter Shop naszym partnerem !

fs_logotypMiło nam poinformować że od nowego sezonu rozpoczęliśmy współpracę z kolejnym partnerem ! Fighter Shop, bo o nim mowa, to sklep ze sprzętem i odzieżą do sztuk walki, fitness oraz innych.

Zapraszamy do ich sklepu internetowego, link poniżej, oraz do sklepu stacjonarnego który znajduje się na Bizness Centrum na Wałach Dwernickiego. Każdemu trenującemu, który wylegitymuje się koszulką klubową, przysługuje rabat w wysokości 10% na zakupy. Sklep będzie wspierał nasz klub również w innych zakresach współpracy oraz przy różnych wydarzeniach klubowych.

Zapraszamy do sklepu internetowego oraz do polubienia fan page’a sklepu na Facebooku !

www: www.fightershop.com.pl
Facebook: www.facebook.com/pages/Fightershop/356649097681379»
Koszulki klubowe !

rozmiarowkaProjekty klubowych koszulek są gotowe ! Dostępny jest biały oraz czarny wzór, koszt białego t-shirta to 55 zł, czarnego 35 zł, koszt obu 80 zł. Nadruk będzie robiony na koszulkach Fruit of the Loom, rozmiarówka tej firmy podana jest obok. Zamówienia na koszulki wraz z pieniążkami instruktor zbiera przez wrzesień oraz październik. Panowie, do sprawy podchodzimy poważnie, każda osoba trenująca powinna zamówić przynajmniej jedną koszulkę, tak by móc identyfikować się z klubem na różnych wydarzeniach z życia klubu.

koszulka_biala     koszulka_czarna     

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa