Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘poznań’»
III Akademickie Mistrzostwa Polski BJJ w Poznaniu

12 maja nasza zawodniczka Kwiatkowska Kamila brała udział w III Akademickich Mistrzostwach Polski BJJ w Poznaniu, na których zdobyła złoty medal w kategorii NoGi białe-niebieskie pasy -61,5 kg.

Składamy podziękowania sklepowi SORT-OWNIA oraz firmie Ullises – www.ulisses.net.pl za pomoc w przygotowaniach.»
XI Mistrzostwa Polski BJJ naszym okiem

Przedstawiamy highlight z XI Mistrzostw Polski BJJ który odbyły się miesiąc temu w Poznaniu.


Podziękowania dla firm: www.fightershop.com.pl oraz www.ulisses.net.pl, którzy ufundowali dodatkowe nagrody dla naszych medalistów oraz za pomoc w przygotowaniach !»
Po IX Mistrzostwach Polski w BJJ

50993_lightboxZe sporym opóźnieniem informujemy o wielkim sukcesie naszej sekcji, dwóch z czterech startujących zawodników wywalczyło krążki na największej i najważniejszej imprezie czyli tegorocznych 9 Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu które odbyły się 9-10 listopada w Poznaniu. Organizatorzy gościli w swoich progach rekordową liczbę, bo ponad 1100 zawodników, co czyni te zawody jednymi z najliczniej obsadzonych na naszym kontynencie i pokazuje jak popularne stają się w naszym kraju sztuki walki oraz jak szybko rozwija się BJJ. Dla przypomnienia, na MP w roku 2012 wystartowało ok. 800 osób, liczba osób, a także wyszkolenie zawodników, z roku na rok sukcesywnie wzrasta.

  • mpbjj2013_1Ciszek Marcin – 2 miejsce, w kat. niebieskie pasy -64kg. Marcin jechał z nastawieniem że musi wywalczyć krążek na tych zawodach i tak też się stało. Pierwsza walka wygrana zdecydowanie na punkty, 13-0, dobra kontrola i niwelowanie zagrożenia przeciwnika pozwoliły przejść do drugiej rundy. Tutaj dość szybko, po nieprzepisowej technice, następuje dyskwalifikacja przeciwnika. Następna, trzecia walka o wejście do finału zakończona również na punkty, tym razem jeszcze dobitniej bo 17-0. Niestety finał przegrany, po dobrej walce, znakomity junior który startował również w kategorii seniorów i spotkał się z Marcinem w finale, zmusił go do odklepania i poddania się po założeniu duszenia kołnierzem.
  • Górski Krzysztof – 3 miejsce, w kat. masters, białe/niebieskie pasy -88,3kg. Startując na zawodach mniejszej rangi, raczej po nieudanych występach, Krzysiek tym razem zaskakuje wszystkich i zdobywa trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski. Jeszcze bez brazylijskiego luzu oraz finezji na macie, ale za to stabilnie i taktycznie wygrywa dwie pierwsze walki na punkty by w walce półfinałowej, również na punkty, uznać wyższość przeciwnika. Wielkie brawa dla Krzyśka za pokazywanie innym że pomimo pracy, rodziny można znaleźć czas nie tylko na treningi ale jeszcze żeby spróbować swoich sił na macie. Właśnie z takich osób, wielu z nas powinno brać przykład.
© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa