Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘wigilia’»
Klubowe spotkanie wigilijne

18 grudnia, jak co roku, odbyło się klubowe spotkanie wigilijne. Był to zdecydowanie udany wieczór gdzie każdy z Nas mógł spędzić ze sobą trochę czasu w nieco innych okolicznościach niż na co dzień. Podczas wigilii zostały przyznane wyróżnienia dla najlepszych zawodników ubiegłego roku, byli to:

▪️ Kamila Kwiatkowska
▪️ Kuba Majchrzyk
▪️ Mateusz Stodulski

Wyróżnione zostały również osoby które w sposób szczególny pomagają klubowi.

Przy okazji spotkania we wspólnym gronie, trener wyróżnił Mateusza Nowaka purpurowym pasem.

Podziękowania dla każdej z osób która w ubiegłym roku przyczyniła się w ten, czy w inny sposób, do rozwoju Rio Grappling Club Częstochowa, gorące podziękowania dla naszych partnerów SORT-OWNIA oraz http://www.ulisses.net.pl/ i liczymy że współpraca w nadchodzącym nowym roku będzie równie owocna!»
Klubowe spotkanie wigilijne

21 grudnia odbyło się klubowe spotkanie wigilijne. 

Był to bardzo miły i udany wieczór. Jest to wielkie szczęście widzieć jak nasz klub z dnia na dzień rośnie w siłę. Coraz więcej osób przekonuje się do tego że Brazylijskie Jiu-Jitsu to nie tylko sztuka walki czy sport, ale że jest to coś więcej … że jest to przede wszystkim fantastyczna społeczność która ma na celu doskonalenie samego siebie i pomaganie drugiej osobie.

W tej świątecznej atmosferze kilka osób odebrało pamiątki dla najlepszych zawodników 2017 roku, to Oni najlepiej reprezentowali nasz klub na zawodach i to Oni w ubiegłym roku przywieźli najwięcej medali:

– Kwiatkowska Kamila
(m.in. podwójna medalistka Mistrzostw Polski BJJ 2017)
– Ciszek Michał
(m.in. srebrny medalista Mistrzostw Polski BJJ 2017)
– Oliwier Małysz
(m.in. mistrz Śląska Ju-Jitsu Ne-Waza 2017)

Wyróżnienie za „upór” otrzymali:
– Kuzior Karol
Ciurzyński Karol

© 2017 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa