Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘promocje’»
Kolorowe Święta w naszym klubie

1519134_596844563702681_1170387740_oKolorowe święta w naszym klubie … Dlaczego kolorowe ? W minioną sobotę 21 grudnia 2013 w Dąbrowie Górniczej odbyło się zakończenie roku dla pobliskich sekcji Rio Grappling Clubu wraz z seminarium poprowadzonym przez czarny pas – Mariusza Kozieja. Pokazywał on techniki dla osób początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych, przejścia otwartej gardy oraz ćwiczenia szkolące poruszanie się przy przejściu, to dla tych pierwszych, Ci drudzy natomiast mogli zobaczyć szczegóły przy obronie przejścia oraz różne wariacje obron. Salka miała problem żeby pomieścić tak dużą liczbę chętnych osób ale to tylko pokazuje jak BJJ w Polsce nabiera na popularności i że coraz więcej osób przekonuje się właśnie na treningi tej sztuki walki.

Po seminarium zakańczającym rok tradycyjnie odbyły się nominacje na które wszyscy w szczególności czekają. Dla naszego klubu, rok 2013 był zdecydowanie udany, coraz większa ilość trenujących, coraz większa ilość startujących, którzy przywieźli nie tylko kilka medali z mniejszych zawodów ale i dwa krążki z Mistrzostw Polski co bardzo cieszy. To zdecydowane znaki że rośniemy w siłę a nasz poziom systematycznie wzrasta. Miłym potwierdzeniem tego była nominacjach naszego trenera Marcin Ciszka na purpurowy pas BJJ. Trójka ćwiczących, Brzostek Przemysław, Górski Krzysztof oraz Mzyk Marcin mogą pochwalić się niebieskimi pasami. Kolejna czwórka została odznaczona w drodze po wyższe stopnie, dwie belki na białym pasie otrzymali Nowak Mateusz oraz Dąbrówka Filip a jedną belkę na niebieski pas oraz jedną na biały pas otrzymał kolejno Ciszek Michał (aktualnie ma już dwie) oraz Łuszcz Daniel.

IMG_1349          IMG_1371          IMG_1347          IMG_1439

Dla wszystkich należą się ogromne brawa za włożoną pracę na treningach oraz za chęci do doskonalenia samego siebie na drodze do osiągnięcia mistrzowskiego stopnia.

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa