»
Wesprzyj nasz klub

Kim jesteśmy i co robimy ?
Wspomóż nasz klub oraz Brazylijskie Jiu-Jitsu w naszym regionie. Rio Grappling Club jest klubem z Częstochowy, który specjalizuje się w szkoleniach młodych sportowców w dziedzinie sztuk walki.
Działalność klubu owocuje w wiele osiągnięć oraz zdobytych tytułów, jak również zawodnicy indywidualnie zajmują wysokie pozycje podczas turniejów, mistrzostw itd.
Przekazując 1% podatku na ten klub wspierasz jego dalszą działalność, jak również młodzież, która się w nim szkoli.
Dzięki Tobie “młodzi” mogą mieć otwarte drzwi do kariery sportowej.
Dodatkowo z zebranych środków Rio Grappling Club planuje zakupić aparat, czy też kamerę, które przydadzą się do promowania sztuk walki, jak również odzież sportową dla zawodników, przygotowanie do zawodów oraz wyjazdy na turnieje.

Krzewimy kulturę fizyczną
Opis usługi
Kształtujemy postawę prozdrowotną
Opis usługi
Reprezentujemy Częstochowę
Opis usługi
Wychowujemy młodzież
Opis usługi
Pomagamy innym
Opis usługi
Propagujemy Brazylijskie Jiu-Jitsu
Opis usługi

Dokąd zmierzamy ?

Nasze wizja to zbudować Akademię Sztuk Walk, gdzie każdy będzie mógł nauczyć się sztuki samoobrony w komfortowych warunkach a przede wszystkim w komfortowej atmosferze. Gdzie ma jednej macie, rodzic będzie mógł potrenować razem z dzieckiem. Gdzie osoby które boją się spróbować sztuk walk, będą miały bezpieczne środowisko do rozwijania swojego potencjału na grupach odpowiednio dla nich dostosowanych, osoby młodsze początkujące i zaawansowane, osoby starsze, osoby bardziej i mniej sprawne, by zapewnić każdemu podobne środowisko do szybkiego rozwoju. Gdzie osoby które mają potrzebę rywalizacji będą miały swoje grupy zawodnicze i będą reprezentować Nasza Akademię, nasze miasto oraz nasz kraj na zewnątrz.

 

Konto mBank: 22 1140 2004 0000 3102 8191 3831
Tytułem przelewu: Darowizna na rzecz stowarzyszenia – imię, nazwisko / firma, instytucja.
© 2022 - Sztuki Walki – Rio Grappling Club Częstochowa / Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa