Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Ze świata BJJ»
JT Torres – Highlight

Przedstawiamy świetny highlight jednego z lepszych zawodników Jiu-Jitsu młodego pokolenia, JT Toressa.»
ADCC 2013 – Highlight

Przedstawiamy bardzo ładnie przygotowany highlight z niedawno odbytych zawodów ADCC 2013 które odbyły się w Pekinie. »
Andre Galvao – Highlight oraz inne

galvaoDziś na naszej stronie pojawia się highlight Andre Galvao, jest to zarówno zawodnik BJJ światowego formatu, dobry nauczyciel, jak i ulubiona postać trenera, w środku posta przedstawiamy więcej ciekawego materiału video z jego udziałem.»
Highlight czarnych pasów z BJJ Worlds 2013

Jeszcze więcej sportowego Brazylijskiego Jiu-Jitsu, czyli highlight czarnych pasów z tegorocznych Worldsów.»
Highlight czarnych pasów z Pan Am 2013

Highlight czarnych pasów z tegorocznych Pan Amsów, dla wszystkich tych którzy zastanawiają się czym jest Brazylijskie Jiu-Jitsu i czy warto zacząć trenować od nowego sezonu.»
Masakazu Imanari – Highlight

Dziś prezentujemy highlight Masakazu Imanariniego, jednego z najlepszych chwytaczy w MMA który jest specjalistą od dźwigni na nogi.

»
Metamoris Pro – Skrót z gali/eventu

Skrót walk z gali/eventu o nazwie Metamoris Pro który odbył się całkiem niedawno, na którym stanęła na przeciw siebie czołówka grapplerów z całego świata w extrafightach zestawionych dla kibiców.»
Mendes Brothers – Highlight

Highlight Rafaela i Guilherme Mendesów, dwóch z najlepszych zawodników wagi lekkiej w Brazylijskim Jiu-Jitsu oraz Grapplingu. Kto jeszcze ich nie zna, najwyższy czas się zapoznać z tym jak wygląda BJJ na najwyższym światowym poziomie.

© 2012 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa