Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘egzamin’»
Mikołaj i egzaminy na pasy w naszym klubie

To był wyjątkowy tydzień dla naszych grup dziecięcych, w pierwszej części tygodnia odwiedził je sam św. Mikołaj, który na zaproszenie trenera został jeszcze kilka dni w naszym kraju, a że bardzo mu się u Nas spodobało został również na grupie Juniorów choć wstępnie miał już wracać.

Na pytania dzieci skąd ma dla nich prezenty, na początku nie chciał On nic powiedzieć ale nasze sprytne dzieciaki wyciągnęły od niego tą informację i okazało że dla zaopatrywał się w firmie Ulisses – www.ulisses.net.pl która wiedząc, jak Mikołaj jest ważną osobistością, postarała się by niczego mu zabrakło.

Druga część tygodnia to wyczekiwane egzaminy dla grup najmłodszych. Nasze dzieciaki pokazały trenerowi czego do tej pory nauczyły się podczas treningów a także mogły zobaczyć jakie mają braki. Kilkoro z nich zmieniło kolor pasa na wyższy, natomiast reszcie zostały przyznane beleczki na pasach w drodze na wyższe stopnie.»
Egzamin na pasy

30 września grupa BJJ Dzieci 9-13,  zdawała egzamin na wyższe pasy. Część osób zdała go przed wakacjami, część osób w ostatnim czasie, czyli po wakacjach, tak oto do grona szarych pasów dołączają:

– Barwaniec Kuba
– Sarkowicz Oliwier
– Sarkowicz Kamil

Po udanych egzaminach oraz mocnym treningu, zgodnie z obietnicą, wszyscy mogli uczcić zaliczenia we wspólnym gronie jedząc pizzę która ufundowana była przez Pecorio Restaurant & Pizza za co serdecznie dziękujemy.

© 2017 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa