Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘mario’»
Seminarium z Mariuszem Koziejem

15 grudnia nasz klub organizował seminarium z Mariuszem Koziejem, liderem Rio Grappling Club Polska. „Mario” świetnie od podstaw wytłumaczył koncepcje bronienia gardy otwartej, tłumacząc wszystko w sposób w który był zrozumiały dla początkujących a i na twarzach osób zaawansowanych często pojawiały się uśmiechy że do tej pory sami na to nie wpadli. Zdecydowanie była to solidna porcja dobrego Jiu-Jitsu!

Na koniec seminarium zostały przyznane belki tym którzy solidnie trenowali przez ostatni czas, kilku uczniów otrzymało promocję na wyższe stopnie:

Pas szary:
– Alan Kowalski
– Dominik Lipiński
– Borys Sobkowiak
– Dawid Wuczyński
Pas żółty:
– Mateusz Stodulski
Pas pomarańczowy:
– Olek Buchta
Pas zielony:
– Kuba Majchrzyk
Pasy niebieskie:
– Michał Melka
Pasy purpurowe:
– Kuba Cisowski
– Maksymilian Wojcieszak

Podziękowania dla wszystkich przybyłych za świetne wydarzenie oraz naszych partnerów: SORT-OWNIA oraz http://www.ulisses.net.pl/ za możliwość rozwoju !»
Drużynowy sukces Rio Grappling Club Polska

Ogromny sukces Rio Grappling Club Polska na niedawno zakończonych XV Mistrzostwa Polski BJJ w Katowicach, gdzie zajmujemy 2 miejsce drużynowo!

Sukces ten było możliwy dzięki cegiełkom dokładanym przez zawodników z różnych sekcji z całej Polski.

Do tego, nasz główny trener Rio Grappling Club Polska – Mario Koziej bierze ze sobą do domu prawie wszystko co mógł w tym roku!
🥇 Złoty medal w kategorii Adult …
🥇 Złoty medal w kategorii Masters …
🥇 … oraz złoty medal w prestiżowej kategorii Masters Open!

Wielkie gratulacje dla trenera oraz wszystkich sekcji!

 

© 2019 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa