Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘pokaz’»
Pokaz dla Filipka w Stacherczaku

Wieczorem, 21 grudnia, w klubie Stacherczak w Częstochowie odbyła kolejna część akcji „Gramy dla Filipka”, organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków, mające na celu zebranie pieniążków dla chorego 7-letniego Filipka Sulińskiego. Na miejscu można było spotkać wiele osób znanych z życia publicznego w Częstochowie które również włączyły się do akcji, odbyło się także kilka pokazów oraz występów na tamtejszego scenie. I my zaprezentowaliśmy się zgromadzonej publiczności pokazując czym jest Brazylijskie Jiu-Jitsu. Kilka zdjęć z tego wydarzenia prezentujemy poniżej, więcej informacji na temat Filipka oraz dane potrzebne do pomocy udostępniamy w środku wiadomości.

1     2     3     4     5
6     7     8     9     10»
Warsztaty w Ekonomiku

W poniedziałek, 1 grudnia 2014, gościliśmy w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. św. Augustyna w Częstochowie. Mieliśmy okazję zapoznać tamtejszą młodzież z naszą sztuką walki przeprowadzając dla nich warsztaty. W ramach warsztatów, odbył się pokaz Brazylijskiego Jiu-Jitsu, a następnie praktyczne zajęcia z chętnymi osobami które poprowadził trener Marcin wraz z kilkoma zawodnikami. Uczniowie mieli okazję poznać podstawowe techniki samoobrony takie jak: obrona w sytuacji gdy przeciwnik siedzi na nas i dusi rękoma, podstawy gardy zamkniętej oraz ataków z tej pozycji, obrona gdy parter trzyma nas oburącz stojąc, oraz kilka innych. Doszły nas głosy że zajęcia dały młodzieży dużo radości i zadowolenia, tak więc mamy także nadzieję, że zachęciły do uprawiania tej sztuki walki i prędzej czy później zdecydują się na treningi z nami. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć:

p1040139     p1040138     p1040163     p1040169     p1040174

p1040178     p1040180     p1040181     p1040184     p1040186»
Pokaz BJJ w Tesco

pokazW sobotę, 26 lipca, mieliśmy okazję pokazać Brazylijskie Jiu-Jitsu na pasażu w Tesco (przy ul. Drogowców), w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada”. Frekwencja niestety była dość mała, panujące obok prace przy przebudowie DK-1 niestety mocno zniechęcają do przyjazdu, jednak miło było wspólnie spotkać się i zrobić publicznie pokaz naszych umiejętności, nawet dla garstki osób, pomimo to stres i błędy z naszej strony się pojawiły co będzie dobrym doświadczeniem na przyszłość by nie pojawiły się przy następnej okazji. W naszej galerii dostępne więcej zdjęć z tego wydarzenia.»
Pokaz BJJ na XV Lecie Filmowym

xv_lato_filmowe

Niedawno mieliśmy przyjemność przedstawić Brazylijskie Jiu-Jitsu troszkę szerszej publiczności. 21.07.2013 w Złotym Potoku, nasz klub zaprezentował pokaz dla uczestników XV Jurajskiego Lata Filmowego. Świetna atmosfera i dobra zabawa to właśnie to, co będziemy na pewno wspominać. Mamy nadzieję że i widzowie z zaciekawieniem obejrzeli to co dla nich przygotowaliśmy oraz wierzymy w to, że choć troszkę przyczynimy się do większej aktywności fizycznej młodzieży w naszym regionie, a być może kilka osób zainteresuje się właśnie tym rodzajem aktywności i spróbuje BJJ. Chcielibyśmy również z tego miejsca, przesłać podziękowanie, dla Śląskiego Domu Mediowego, za możliwość prezentacji naszych umiejętności. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć oraz highlight z pokazu.

DSCN1985      DSCN1995      DSCN2018      DSCN2022      DSCN2025

DSCN2046      DSCN2047      DSCN2101      DSCN2110      DSCN2163

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa