Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘rybnik’»
IV Otwarte Mistrzostwa Śląska w Jiu-Jitsu

rybnik2013Kilka osób z naszego klubu, 8 czerwca 2013 odwiedziło Rybnik, gdzie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Śląska w Jiu-Jitsu, kolejne zawody na których gościliśmy, oto jak nam poszło:

  • Ciszek Marcin – 1 miejsce, w kat. niebieskie pasy -69kg. Marcin wygrał pierwszą walkę dźwignią na łokieć, drugą walkę, prowadząc, wygrał przez dyskwalifikację przeciwnika za zastosowanie nieprawidłowej techniki.
  • Ciszek Michał – 2 miejsce, w kat. juniorzy -66kg. Po trzech walkach, tylko w finale uległ przez duszenie kimonem, wcześniej w miarę szybko poddał przeciwnika przez balachę oraz drugą walkę wygrał na punkty.
  • Górski Krzysztof – bez medalu. Krzysiek zajął 4 miejsce w swojej kategorii. Wolny los w pierwszej rundzie, wygrana na punkty w pierwszej walce, przegrana na punkty w walce o wejście do finału i nieznaczna przegrana w walce o brąz to wynik starań na tych zawodach.
  • Rospondek Michał – bez medalu. Niestety już w pierwszej walce, Michał dobrze prowadząc walkę i widząc szansę skończenia walki przed czasem zastosował technikę kończącą, która była nieprawidłową techniką przy obowiązujących na tych zawodach zasadach i został zdyskwalifikowany.

Walki dostępne w środku posta.

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa