Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘scout fitness club’»
Seminarium z Tomaszem „Wujkiem” Piwowarskim

9 grudnia odbyło się seminarium z Tomaszem „Wujkiem” Piwowarskim.

Każdy z uczestników w ramach rozgrzewki zapoznał się kilkoma technikami samoobrony, w tym głównie dźwigniami na nadgarstki, następnie Wujek pokazał w jaki sposób rozpinać gardę zamkniętą a następnie, jak skutecznie przechodzić gardę na różne sposoby.

Na koniec seminarium zostały przyznane belki tym którzy solidnie trenowali przez ostatni czas, a także kilku naszych młodszych adeptów otrzymało promocję na wyższe pasy:

Pas pomarańczowy: 
– Majchrzyk Kuba
Pasy żółte:
– Kłosek Wiktoria
– Kłosek Igor
– Wójcik Olaf
– Wójcik Nikodem
– Barwaniec Kuba
– Majchrzyk Amelia

 Podziękowania kierujemy do SCOUT SPORT za udostępnienie sali oraz dla naszego partnera SORT-OWNIA jak i http://www.ulisses.net.pl/ za możliwość rozwoju !»
Scout Fitness Club naszym partnerem !

sfc_logo

Rozpoczęliśmy współpracę ze Scout Fitness Clubem, jednym z najlepszych klubów fitness w naszym mieście !

Jeżeli dzień bez treningu to dla Ciebie dzień stracony, jeśli chcesz być najlepszy, dopłać tylko 20 zł do opłaty członkowskiej i korzystaj dodatkowo w pełni z sauny, siłowni, fitness i fight clubu w Scout Fitness Club tak naprawdę za grosze !*

Liczymy że dzięki tej współpracy, poziom naszych zawodników jak i trenujących będzie jeszcze lepszy, dzięki czemu mamy nadzieję na to że przełoży się to na jeszcze większe sukcesy na arenie sportowej !

Już teraz zapraszamy na stronę internetową oraz do polubienia fan page’a klubu na Facebooku !

www: www.scout-fitness.pl / Facebook: www.facebook.com/ScoutFitnessClub

* Ilość karnetów ograniczona. Pierwszeństwo posiadają zawodnicy przygotowujący się do zawodów, następnie zawodnicy z sukcesami, następnie reszta trenujących. Warunkiem jest odpowiednia frekwencja i staż treningowy.

© 2013 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa