Zajrzyj na System reklamy Test polecamy

»
Wpisy powiązane z ‘trening’»
Wstrzymanie zajęć / Treningi Online

Uwaga!!
W związku z pandemią Coronavirusa zajęcia na ten moment są wstrzymane !!
📡 Podczas przerwy zapraszamy na Treningi Online (live) 👊

HARMONOGRAM:
———————————–

🥊 Cardio Kickboxing + Mobility
▪️ Poniedziałek, godz. 17.30 (fanpage klubu)

🥋 Tabata + Drille BJJ + Zapytaj Trenera
▪️ Środa,, godz. 17.30 (fanpage trenera)

🧘‍♀️ Joga
▪️
Czwartek, godz. 17.30 (fanpage klubu)

🏋️‍♂️ Wytrzymałość
▪️
Sobota, godz. 17.30 (fanpage trenera)

———————————–
– Fanpage klubu: www.facebook.com/rgc.czestochowa/
– Fanpage trenera: www.facebook.com/ciszekmarcinbjj/»
Dzień dziecka w naszym klubie.

Nasi najmłodsi z okazji dnia dziecka mieli okazję potrenować na macie wraz ze swoimi rodzicami. Choć na początku rodzice nie wiedzieli co ich czeka i byli co nieco wystraszeni … nie wiedząc co trener przygotował … to gdy tylko pojawiły się pierwsze endorfiny a ćwiczenia okazały się proste dla każdego wtedy atmosfera zrobiła się wyśmienita. Po zajęciach, każde dziecko, dzięki hurtowni papieru Ulisses – http://www.ulisses.net.pl/ otrzymało drobny upominek by w jeszcze lepszych humorach wrócić do swoich poza treningowych zajęć.

     »
Relacja z obozu BJJ dla dzieci, Bartkowa-Posadowa 2018

🎞 Przedstawiamy relację z obozu Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci i młodzieży który odbył się w czerwcu 2018 roku w miejscowości Bartkowa-Posadowa.🧐 Jak było ? Zobaczcie sami !»
Relacja z dnia dziecka

Na początku czerwca nasi najmłodsi mieli okazje poćwiczyć wraz ze swoimi rodzicami, stało się tak z okazji dnia dziecka. Poniżej przedstawiamy relację z odbytych treningów w tym czasie w naszym klubie.»
Treningi z okazji dnia dziecka

Z okazji dnia dziecka w naszym klubie na grupach dzieci odbyły się specjalne treningi.

W grupie dzieci 5-7 oraz 7-10 lat dzieciaki miały okazję potrenować wraz ze swoimi rodzicami. Było mnóstwo uśmiechów na twarzach, zarówno rodziców jak i dzieci.

Specjalny trening odbyła również najstarsza grupa dzieci 9-13 lat. Połowa treningu nie należała do przyjemnych, jako że zrobili mocny trening obwodowy, druga natomiast to same przyjemności. Pizzę z okazji ich święta dowiozła Nam pizzeria LaFesta – http://www.pizzerialafesta.pl.

Na obu treningach dzieci dodatkowo wzięły udział w loterii gdzie można było wylosować różne artykuły do szkoły ufundowane przez naszego partnera firmę http://www.ulisses.net.pl/ za co serdecznie dziękujemy !

 

© 2018 - Rio Grappling Club Częstochowa – Sztuki Walki Częstochowa – Brazylijskie Jiu-Jitsu, MMA, Samoobrona, Kickboxing, Judo, Joga, Grappling, Sztuki walki, Zapasy, Yoga, Sporty walki
Admin | Created by All4Net - Pozycjonowanie Częstochowa